Uncategorized

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca haber aktarımı için bileğil, aynı zamanda düğün için bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız lalettayin biriyle binalabildiği kabil hassaten tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri aracılığıyla binalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve söyleşi ika amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri genellikle programlama dilleri kullanılarak veya hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş tutmak için yalnızca nickname (protez ad) yaymak kifayetli olurken birtakımlarındaysa sohbete mebdelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine mebdelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla izlence meyan yüzeyünü kullanarak yalnızca ovalı, ovalı ve manzaralü, ünlü ve manzaralü kabil tercihe bağlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en popüler olanı güdük süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde entelekt mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir diğer popüler chat izlence olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir