Uncategorized

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza kesiksiz giriş karşılayıcı ve izlem eden biriyseniz, örneğin 2 güneş önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çkırmızıındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş evet da hesabı izlem eden yakınlarımızdan kontrol sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izlem ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoklukla kullanıcı adınızı değaksiyontirmektedir, saldırganların sizin hesabınız muhtevain belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun başlıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde durum yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak muhtevain kullanılan web siteleri evet da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat çoklukla Instagram kontaksı istediği muhtevain şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir eş şifrenizi çkaplamak muhtevain size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, izlemçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun muhtevain de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişesen farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Elbette Sonuç Cebinır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen zevat muhtevain ne günah ki çok bir küme formül bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok bir küme koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye gerçekte değişik kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Erkân: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama kontaksı almaya çkırmızıışın. Eğer şifre sıfırlama kontaksı gelirse derhal şifreyi değaksiyontirin ve hoppadak ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Erkân: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz değaksiyontiğinde yahut kullanıcı adınız değaksiyontiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değaksiyontirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine sakıncasız olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değaksiyontirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değaksiyontiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da bazı “değaksiyonikliği geçmiş kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız amma çoklukla saldırganlar e-posta adresini değaksiyontirdiği muhtevain sizde bu ekran çıkmaz ve direk olarak “güvenlik kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir