Uncategorized

mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır

Mobil ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının kızılışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme akçe sistemi ile Ödeme yaratmak isteyen eşhas, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip kızılışbilgiş konulemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı hat bakiyesi ise krediden düşüş örgülır. Bunun huzurı esna iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde de gerçekleştirilebilir. Bu konulemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği ayan mevcut itibar kartları ara buluculığı sayesinde evet.

Mobil Ödeme Sistemi sayesinde Satışlarda Peşış Yakalama
E-ticaret ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere hitap paha. İşletme yerlerinin maksat kitlelerinden mevcut yoğaltıcı gruplarının kızılışbilgiş kızılışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı yoğaltıcı gruplarının itibar ve banka kartı yöntemi ile kızılışbilgiş yapmayı tercih ederken itibar kartı ve banka kartı sıfır eşhas ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri tercih ederek kızılışbilgiş yamayı tercih paha.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya esasladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir araba nefer ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazısı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini sarf etmek ister. Doğrusu kısaca bahsetmek icabında hareketli ödeme sistemi alan saha e- ticaret firma bölgeleri ulaştığı maksat kesime bir yeni kategori elan eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satımlarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine alan vererek, maksat kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda elan çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir