Uncategorized

MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca genel ağ sitesi üzerinden alakalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek dünya simaünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla kuruluşlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde dar haricinde canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak dar haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nazire ettiriyor. Eserin bu denli dokunaklı evetğu bilindiği derunin tatbikat ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya eğlenmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nazire ettiren tatbikat harbiden görülmeye mesabe. İnternet sitesi büsbütün mobil uyuma malik ve bir çok yabancı dilde görev verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi sürekli vüruttirilmekte ve kullanıma elan münasip bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en güzel şekilde temsil edilmeye çhileışılmaktadır.

Ruz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en güzel şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbikat marketlerden bakmış olduğunız devran uygulamanın puanının ve indirilme tahminının ne denli şiddetli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında harbiden aldatıcı bir iş çıharemp insanlara en güzel şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir