Uncategorized

Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir kuruluştur. çalım, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında ortaklaşa iş yapmasını lakinçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının vürutmesine ve çocukların esenlıklı bir yaşam sürdüklerini isteklendirme etmek yürekin çtuzakışır. çalım, çocuk esenlığı konularında uzmanlık, bilimsel etüt ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının kürevi çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme etmektedir. çalım, çocuk hakları ve esenlıklı bir yaşam yürekin lazım olan ortamların yaratılması konularında çtuzakışmalar yapmaktadır. Balaban sükseya imza atan iki Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu periyot Esaskanlığını, Kerem Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında küresel ortaklaşa iş zarfında olmasını lakinçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir yaşam sürdüklerini isteklendirme etmek ve çocuk esenlığının vürutmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının uzmanlık, bilimsel etüt ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve kürevi çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme etmek yürekin çtuzakışır. çalım, çocuk esenlığı mevzularındaki bilimsel gelişimleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını kovuşturma eder. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir yaşam yürekin lazım olan ortamların yaratılması konularında da çtuzakışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli mevzularından mülteci çocuklar konusunu Kerem Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada oylumlu alkış yekûnıştır. Sonuç olarak çalım, çocukların esenlıklı ve adil bir yaşam yürekin lazım olan fiziki, birey ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme eder ve bu konulara ait politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk esenlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri kovuşturma etmelerini isteklendirme eder. Dünya çapında çocukların esenlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini isteklendirme etmeyi lakinçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri alanındaki uzmanların ve mabeyinştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında vukuf paylaşmasını isteklendirme eder. çalım, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri kovuşturma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı konularında küresel bir fikir birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularındaki en uygun icraatı belirler. çalım, çocuk esenlığı konularında eğitim veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı çalım, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri yürekin çtuzakışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Kerem Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde içtihatmeler yaparak çocukların daha uygun bir gelecek zarfında yaşamaları yürekin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir yaşam yürekin lazım olan ortamlar konularında çtuzakışır. çalım, çocukların esenlıklı olarak yaşayacakları fiziki, birey ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme eder. Bu konulara ait politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk esenlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri kovuşturma etmelerine olanak tanılamayan bir kuruluştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir